SIT3372AI-2B9-33NB216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB216.000000 | SiTime | NHE Electronics