SIT3372AI-2B9-33NB25.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB25.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB25.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB25.000000 | SiTime | NHE Electronics