SIT3372AI-2B9-33NB61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB61.440000 | SiTime | NHE Electronics