SIT3372AI-2B9-33NB70.656000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB70.656000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB70.656000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 70.6560MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 70.656 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB70.656000 | SiTime | NHE Electronics