SIT3372AI-2B9-33NB74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB74.250000 | SiTime | NHE Electronics