SIT3372AI-2B9-33NB75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB75.000000 | SiTime | NHE Electronics