SIT3372AI-2B9-33NB96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NB96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NB96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NB96.000000 | SiTime | NHE Electronics