SIT3372AI-2B9-33NC100.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NC100.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NC100.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 100 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NC100.000000 | SiTime | NHE Electronics