SIT3372AI-2B9-33NC10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NC10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NC10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NC10.240000 | SiTime | NHE Electronics