SIT3372AI-2B9-33NC122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NC122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NC122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NC122.880000 | SiTime | NHE Electronics