SIT3372AI-2B9-33NC14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NC14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NC14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NC14.400000 | SiTime | NHE Electronics