SIT3372AI-2B9-33NG153.600000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NG153.600000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NG153.600000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 153.6 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NG153.600000 | SiTime | NHE Electronics