SIT3372AI-2B9-33NH133.650000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH133.650000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH133.650000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 133.65 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH133.650000 | SiTime | NHE Electronics