SIT3372AI-2B9-33NH14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH14.400000 | SiTime | NHE Electronics