SIT3372AI-2B9-33NH184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH184.320000 | SiTime | NHE Electronics