SIT3372AI-2B9-33NH204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH204.800000 | SiTime | NHE Electronics