SIT3372AI-2B9-33NH216.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH216.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH216.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 216 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH216.000000 | SiTime | NHE Electronics