SIT3372AI-2B9-33NH61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH61.440000 | SiTime | NHE Electronics