SIT3372AI-2B9-33NH74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH74.250000 | SiTime | NHE Electronics