SIT3372AI-2B9-33NH75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH75.000000 | SiTime | NHE Electronics