SIT3372AI-2B9-33NH90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH90.000000 | SiTime | NHE Electronics