SIT3372AI-2B9-33NH96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NH96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NH96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NH96.000000 | SiTime | NHE Electronics