SIT3372AI-2B9-33NU10.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NU10.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NU10.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±3160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NU10.000000 | SiTime | NHE Electronics