SIT3372AI-2B9-33NZ163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SIT3372AI-2B9-33NZ163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2B9-33NZ163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 3.3VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±1560ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No LeadSize/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)SIT3372AI-2B9-33NZ163.840000 | SiTime | NHE Electronics