SIT3372AI-2E9-25NB148.351648 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB148.351648Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.351648MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.351648 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB148.351648 | SiTime | NHE Electronics