SIT3372AI-2E9-25NB61.440000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB61.440000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB61.440000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 61.44 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB61.440000 | SiTime | NHE Electronics