SIT3372AI-2E9-25NB75.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB75.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB75.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 75 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB75.000000 | SiTime | NHE Electronics