SIT3372AI-2E9-25NB76.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB76.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB76.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 76.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB76.800000 | SiTime | NHE Electronics