SIT3372AI-2E9-25NB77.760000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB77.760000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB77.760000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 77.7600MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 77.76 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB77.760000 | SiTime | NHE Electronics