SIT3372AI-2E9-25NB90.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB90.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB90.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 90 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB90.000000 | SiTime | NHE Electronics