SIT3372AI-2E9-25NB96.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NB96.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NB96.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 96 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±10ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NB96.000000 | SiTime | NHE Electronics