SIT3372AI-2E9-25NC10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NC10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NC10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NC10.240000 | SiTime | NHE Electronics