SIT3372AI-2E9-25NC122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NC122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NC122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NC122.880000 | SiTime | NHE Electronics