SIT3372AI-2E9-25NC14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NC14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NC14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NC14.400000 | SiTime | NHE Electronics