SIT3372AI-2E9-25NC163.840000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NC163.840000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NC163.840000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 163.84 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±40ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NC163.840000 | SiTime | NHE Electronics