SIT3372AI-2E9-25NE74.250000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NE74.250000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 270.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NE74.250000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 74.25 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±60ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NE74.250000 | SiTime | NHE Electronics