SIT3372AI-2E9-25NG125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NG125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG125.000000 | SiTime | NHE Electronics