SIT3372AI-2E9-25NG14.400000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NG14.400000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG14.400000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 14.4000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 14.4 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG14.400000 | SiTime | NHE Electronics