SIT3372AI-2E9-25NG160.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NG160.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 256.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG160.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 160 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG160.000000 | SiTime | NHE Electronics