SIT3372AI-2E9-25NG161.132810 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG161.132810Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 161.13281 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG161.132810 | SiTime | NHE Electronics