SIT3372AI-2E9-25NG204.800000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NG204.800000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 156.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 644.53125MHZ
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG204.800000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 204.8 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG204.800000 | SiTime | NHE Electronics