SIT3372AI-2E9-25NG50.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NG50.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NG50.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 50.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 50 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±110ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NG50.000000 | SiTime | NHE Electronics