SIT3372AI-2E9-25NH10.240000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH10.240000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 222.7500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH10.240000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 10.24 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH10.240000 | SiTime | NHE Electronics