SIT3372AI-2E9-25NH122.880000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH122.880000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH122.880000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 122.88 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH122.880000 | SiTime | NHE Electronics