SIT3372AI-2E9-25NH125.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH125.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ
MEMS OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 622.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH125.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 125 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH125.000000 | SiTime | NHE Electronics