SIT3372AI-2E9-25NH128.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH128.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 224.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 625.0000MHZ LVPECL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH128.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 128 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH128.000000 | SiTime | NHE Electronics