SIT3372AI-2E9-25NH140.000000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH140.000000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 148.42575MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 622.0800MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH140.000000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 140.0000MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 140 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH140.000000 | SiTime | NHE Electronics