SIT3372AI-2E9-25NH148.350000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH148.350000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH148.350000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 148.3500MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 148.35 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH148.350000 | SiTime | NHE Electronics