SIT3372AI-2E9-25NH155.520000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH155.520000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH155.520000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 155.5200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 155.52 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH155.520000 | SiTime | NHE Electronics