SIT3372AI-2E9-25NH184.320000, SiTime, Crystals, Oscillators, Resonators~Oscillators, MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT3372AI-2E9-25NH184.320000 Images
For
SiTime, you may also be interested in the following:
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 240.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
Product Specifications:
MfrPart.: SIT3372AI-2E9-25NH184.320000Mfr: SiTimeDescription: MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDSProduct Category: Crystals, Oscillators, Resonators~OscillatorsPackage: StripSeries: SiT3372, Elite Platform™PartStatus: ActiveBaseResonator: MEMSType: VCXOFrequency: 184.32 MHzFunction: -Output: LVDSVoltage-Supply: 2.5VFrequencyStability: ±35ppmAbsolutePullRange(APR): ±160ppmOperatingTemperature: -40°C ~ 85°CSpreadSpectrumBandwidth: -Current-Supply(Max): 84mARatings: -MountingType: Surface MountPackage/Case: 6-SMD, No Lead Exposed PadSize/Dimension: 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)SIT3372AI-2E9-25NH184.320000 | SiTime | NHE Electronics